Міністерство молоді та спорту прийняло рішення, яке забороняє українцями брати участь у будь-яких змаганнях, де будуть присутні росіяни чи білоруси. Постраждалою може стати і футбольна збірна України.

Варте уваги "Наразі це нічого не змінює": у Міністерстві молоді та спорту України пояснили своє рішення

Бачить все з професійної сторони

Мирон Маркевич вважає ініціативу Мінмолодьспорту абсурдною, оскільки він не розуміє, для чого в жертву приносяться інтереси українських спортсменів. Колишній очільник "синьо-жовтих" запевняє, що потрібно докласти усіх засулись, аби саме білоруси знялися з відбору до майбутнього континентального турніру, а не Україна, яка вже і так достатньо настраждалась.

Я не бачу нічого хорошого у цьому рішенні. Думаю, це неправильно. Чому наші спортсмени мають страждати? Я не знаю, чим керувалося Мінмолодьспорту, коли ухвалювало таке рішення. Потрібно було робити все можливе, щоби білорусів слідом за росіянами теж не допускали до змагань. На це треба було кидати усі сили! Збірна України бере участь у відборі на Євро-2024, нам треба грати!,
– вважає Маркевич.

Ще не все втрачено

  • Рішення стосується футбольної збірної України, хоч у кваліфікації до Євро-2024 росіян немає, проте задіяна збірна Білорусі.
  • Та є шанс, що українці можуть і не знятися зі змагань, оскільки білоруси виступають у іншій відбірковій групі, а шанс зустрітися на самому Євро доволі мізерний. Все тому, що білоруси явні аутсайдери у футболі, які розпочали свій шлях на турнір зі двох поразок – від Швейцарії (0:5) та Румунії (2:1).