Джерело: Профутбол Digital

Маркевич, який 1-го лютого відзначив 70-річчя, зізнався, що чекає запрошення очолити команду.

До слова Селезньов не збирається завершувати кар'єру після скандалу: де хоче грати українець

Я чекаю, що хтось щось запропонує. Хотілося б, щоб пропозиція була з України, хочеться закінчити тут. Але я дійсно готовий до якогось серйозного проєкту. Скучив за роботою. Якщо Луческу в 75 років повернувся, то мені сам бог велів,
– сказав Маркевич.

Це повинно бути серйозно

Маркевич заявив, що готовий очолити клуб, який ставить завдання грати в єврокубках. Як відомо, Маркевич з Дніпром у 2015 році вийшов у фінал Ліги Європи, в якому програв Севільї.

"Із задоволенням ще б попрацював, але це повинно бути серйозно, щоб команда ставила завдання грати в єврокубках. А під єврокубки потрібні відповідні футболісти. Коли ти і в фіналі грав єврокубка, і з Металістом кроку не вистачило, то вже хочеш такого екстриму. Воно захоплює, хочеться знову зробити щось таке", – зазначив фахівець.

За словами Маркевича, клуб повинен мати бюджет 30-40 мільйонів доларів.

"А коли команди їздять на автобусах і поїздах, складно проводити нормальний тренувальний процес. Це повинен бути вагомий проєкт. Можливо, хтось прокинеться у Харкові, у Львові, в Запоріжжі або Одесі. Зараз великі міста сплять, немає серйозних команд", – резюмував Маркевич.

Що відомо про тренерську кар'єру Маркевича

  • Тренерську кар'єру Маркевич розпочався у львівських Карпатах у 1992 році. У 1996 році він очолив криворізький Кривбас. У 1999 році він працював у Металурзі Запоріжжя. Також очолював російський Анжи.
  • До 2003 року Маркевич ще тричі повертався у Карпати.
  • З 2005 року Мирон Богданович очолював Металіст та провів 4 матчі на чолі збірної України у 2010 році. У 2014 році очолив Дніпро.
  • З 2016 року працює в Українській асоціації футболу. Був радником у Рух Львів.