Київське Динамо у матчі 20-го туру УПЛ здобуло другу поспіль перемогу з рахунком 2:0. На тренерському містку столичної команди залишається Мірча Луческу, який має нові проблеми зі здоров'ям через тривалі подорожі автобусом.

Читайте також Ніцца контактувала з Луческу: президент Динамо різко відреагував на ці чутки

Луческу не планує залишати футбол

Під час спілкування з румунськими ЗМІ Луческу повідомив, що у нього розвинувся коксартроз – це прогресуюче зношування та руйнування хрящової тканини кульшового суглоба. У результаті захворювання Луческу відчуває сильний біль під час руху.

"У період, коли ми грали в єврокубках, ми постійно пересувалися автобусом – по 10 годин за раз. При цьому я працював по 7-8 годин на добу. В результаті, у мене розвинувся коксартроз.

Поки я можу, я продовжуватиму працювати. В іншому випадку мені доведеться лягти на операцію, вийти на пенсію. Було б чудово, якби мені вдалося провести цю операцію, але лишитися з командою. У будь-якому випадку у мене поки немає думок покинути футбол", – розповів Луческу.

Фанат тренерської професії

  • Зазначимо, що 29 липня легендарному тренеру виповниться 78 років. Проте він не збирається залишати Динамо попри запрошення в інші клуби.
  • У липні 2009 року Луческу переніс операцію на серці після інфаркту. Фахівець лише два тижні перебував на лікарняному та одразу повернувся до роботи.
  • У 2021 році тренера Динамо прооперували у Києві. Лікарі видалили кісту, яка спричинила підвищення температури. Вже у наступному матчі тренер перебував поруч з командою.