У Підручного виникли проблеми з налаштуванням

Підручний розповів, що перед початком нового сезону він почав займатися з психологом. У Дмитра виникли проблеми з налаштуванням на змагання.

Варте уваги На Олімпіаді треба використовувати кожен шанс, – ексклюзив із біатлоністом Підручним

Минулий сезон показав мені, що це не буде зайвим і слід спробувати. Є певні проблеми, тому я подумав, що варто на цей сезон позайматися зі спеціалістом,
– сказав біатлоніст.

Підручний додав, що результат роботи з психологом можна буде оцінити наприкінці сезону.

"Стосовно того, чи допомагає це чи ні, важко сказати. Думаю, що є вже певні позитивні кроки. На весні точно можна буде сказати наскільки це було вдале рішення", – резюмував спортсмен.

Як Підручний провів минулий сезон

• У попередньому сезоні Дмитро Підручний став найкращим представником чоловічої збірної України у загальному заліку Кубка світу. Дмитро набрав 294 очки та посів 25-е місце.
  • Найкращу особисту гонку українець провів в австрійському Хохфільцені. У межах етапу Кубка світу Дмитро фінішував на 6-у місці у спринті.
  • Також Підручний фінішував 7-м у спринті в Оберхофі. Всього Підручний тільки тричі фінішував у топ-10 особистих гонок.