Минай – Рух 0:0

Дивіться також Шахтар – Боруссія М: матч Ліги чемпіонів офіційно пройде без глядачів

  • Команди перебувають на самому дні турнірної таблиці, і тому очний поєдинок, як то кажуть – "за 6 очок".
  • Львів'яни спробують набрати перші в цьому сезоні очки на виїзді. А "Минай" спробує забити вдома більше одного гола – раніше подібне команді ще не вдавалося. Загалом, класична "битва аутсайдерів".

Вже на 3-й хвилині Книш вивів Маембе на удар, той з ходу пробив в ближній кут з меж штрафного – поруч зі штангою.

Також на 30-й хвилині Книш класно виконав передачу в район 11-метрової позначки на Шиндера – Антон зробив знижку Нурієву, який занадто далеко відпустив від себе м'яч і втратив момент для удару. А позиція щось була забійна.

У першому таймі на полі стадіону "Авангард" було куди більше боротьби, ніж самого футболу. Один напів-момент у Нурієва на дві команди – ось і все, що подарувала нам перша половина матчу.

Після перерви "Рух" забив, але влетів в сітку від руки серба Стаменковича. Рефері Монзуль розібралася в цьому епізоді чудово. Голу ж Стаменкович передувала груба помилка на виході від Поповича.

На 70-й хвилині небезпечно було вже біля воріт Бандури. Шиндер здорово віддав під удар Кожанова, який пробив трохи вище поперечини воріт "Руху". Дуже активно заграв "Минай" в останні хвилини, але на табло так і залишилися нулі.

Минай – Рух відеоогляд матчу

  • Таким чином, дебютанти УПЛ поділили очки і продовжують перебувати на дні турнірної таблиці. У "Миная" 6 балів і 11 позиція, а "Рух" з 3 балами йде 13-м.
  • Безвиграшна серія львів'ян, з урахуванням кубкової поразки, становить вже дев'ять матчів.