ЛНЗ – Минай 1:2

Голи: Бар, 90+2 – Кораблін, 33, Устименко, 59

Поки у світі триває міжнародна пауза на матчі збірних, в УПЛ вирішили дограти одну із перенесених ігор з першої частини сезону. Мова про бій між ЛНЗ та Минаєм, які не змогли зіграти у грудні минулого року через стан незадовільний газону у Черкасах, пише 24 канал.

До теми Успіхи Шахтаря і Динамо, черговий провал Полісся: як виглядає турнірна таблиця УПЛ після 21 туру

Минай набирає ходу

Варто сказати, що обом командам цей перенос мав би піти на користь, адже у 2024 році вони непогано стартували. Черкасці змогли сенсаційно переграти Полісся та не програли Дніпру-1.

Минай же також зіграв внічию з дніпрянами, а після цього взагалі здобув першу перемогу у цьому чемпіонаті (2:0 над Металістом 1925). Команда Желько Любеновича бачилась відвертим аутсайдером ліги, але після звітного матчу повернулась у боротьбу за виживання.

Гості змогли забити по голу в середині кожного з таймів. Перед перервою рахунок відкрив Кораблін, який завершив класну комбінацію в пас успішним виходом сам на сам. У другому ж таймі рахунок подвоїти зміг Устименко.

Семотюк отримав м'яч після красивого розрізного пасу та скинув на Дениса. Тому залишалось випередити захисника ЛНЗ та пробити повз Пенькова. Господарі таки знайшли можливість скоротити рахунок. У компенсований час ізраїльтянин Бар вдало замкнув головою подачу від Наумця.

Але ресурсу та часу відновити паритет у команди Дулуба вже не було. ЛНЗ залишається на восьмій сходинці у таблиці УПЛ, тоді як останній Минай наближається до Вереса та Металіста 1925 на відстань трьох балів. Закарпатці мають всі шанси як мінімум не вилетіти в Першу лігу напряму.