Мілан – Наполі 0:1

Гол: Ельмас, 5

Вже на п'ятій хвилині гостям вдалось забити швидкий гол. Ельмас найкраще зіграв на другому поверсі після подачі з кутового та вивів Наполі вперед – 0:1.

Вже у наступному епізоді м'яч декілька разів відстрибнув від гравців та вилетів за межі поля. Гості апелювали до арбітра про гру рукою у суперника, а вже згодом про кутовий.

На 18-й хвилині господарі мали реальний шанс забити. Ібрагімович в фірмовому стилі випередив після подачі та головою цілив у дальній кут – м'яч пролетів у лічених сантиметрах від стійки.

У першому таймі більше реальних загроз команди не створили.

"Сухий тайм"

Відразу після відпочинку знову небезпеку біля воріт Наполі створив Ібрагімович. Златан пробив під поперечину. Голкіпер в ефектному стрибку дістав м'яч та перевів на кутовий.

Петанья міг подвоїти перевагу. Петанья вийшов віч-на-віч з голкіпером, але його наздогнав захисник та в останній момент зняв м'яч із ноги.

Інші удари команд були вище воріт.

На останній хвилині матчу господарі таки забили. Після "пожежі" у штрафному Наполі атаку ударом завершив Кессьє. Мілан вже побіг радіти, але суддя вирішив переглянути момент. Після відеоповтору арбітр скасував взяття воріт.

• Наполі мінімально обіграв Мілан на виїзді – 0:1.
  • Наполі та Мілан із 39 очками розташовуються на другому та третьому місці.
  • Клуби поступаються лише лідеру Інтеру, який випереджає суперників на 4 пункти.

Мілан – Наполі: відеоогляд матчу