Детройту вдалось оформити переконливу перемогу на виїзді над Маямі – 100:120. Українець Святослав Михайлюк зіграв за гостей 1 хвилину та 52 секунди, пише 24 канал.

Варте уваги Пустовий допоміг Барселоні вдруге поспіль перемогти клуб з Росії в Євролізі

Невиразний матч Михайлюка

За цей час український баскетболіст набрав 3 пункти, закинувши триочковий. За такий короткий відрізок на майданчику не зумів більше нічим запам'ятатись.

Гості перемогли у трьох чвертях, віддавши супернику лише другу – 23:29, 33:23, 19:38, 25:30.

Детройт продовжує замикати таблицю Східної конференції, ця звитяга дозволила команді українця наблизитись до Вашингтона. Маямі зазнав 7 поразки при 4 перемогах.

Цікаво, що у минулому матчі Михайлюк показав найкращу результативність у сезоні, набравши 18 очок та став справжнім героєм матчу проти Мілуокі (101:110).