Детройт на власному майданчику зазнав прикро поразки від Філадельфії – 110:114. Вона стала для аутсайдера НБА вже 13-ю у цьому сезоні, це найгірший показник серед клубів Східної конференції, пише 24 канал.

Цікаво Український баскетболіст Лень офіційно став гравцем Вашингтона

Хороший матч українця

Команди показували однаковий рівень баскетболу у матчі. Перша та остання чверть була за господарями – 31:28 та 22:20. А от друга та третя залишилась за Філадельфією – 32:33 та 25:33 відповідно. Ключову роль у підсумковому результаті якраз відіграла третя чверть.

Святослав Михайлюк провів на паркеті 17 хвилин та 53 секунди, здивувавши результативністю. За відведений час українець набрав 15 очок, здійснив 4 підбирання та 3 передачі. Також баскетболіст запам'ятався у грі 1-м перехопленням, 2 втратами м'яча та 3 фолами.

• Філадельфія – лідер Східної конференції НБА, у їх активі 12 перемог при 5 поразках. Детройт ж явний аутсайдер таблиці, вони 13 разів не знають смаку звитяг. За всі матчі вони лише тричі йшли з паркету переможцями.

Наступний матч команда Михайлюка зіграє вдома 26 січня з тією ж Філадельфією.