Збірна України на Євробаскет-2022 відіграла шість матчів. П'ять з них було на груповій стадії, і ще одна гра – в 1/8 фіналу проти Польщі. Українці перші три матчі на турнірі виграли, а після цього тричі поспіль програли. І в підсумку посіли 11 місце. Виграла ж турнір збірна Іспанії.

Детальніше Збірна Іспанії вчетверте в історії виграла чемпіонат Європи з баскетболу

Після турніру організатори підбили статистичні підсумки. Захисник збірної України Святослав Михайлюк, відігравши 6 матчів на Євробаскеті-2022, поділив перше місце на турнірі за перехопленнями. В середньому за гру на чемпіонаті Європи українець записував до активу 2,2 перехоплення.

Разом з Михайлюком перше місце поділив Кендрік Перрі (Чорногорія), але українець проводив на майданчику менше часу.

Варте уваги Святослав Михайлюк перейшов в нову команду НБА

В’ячеслав Бобров, закидаючи 53.8% дальніх атак, зайняв 4 місце на турнірі за реалізацією триочкових.

Олексій Лень має 7-й індивідуальний показник турніра з 1.2 блок-шота за гру.

Що стосується командної статистики, то Україна увійшла до топ-5 за двома показниками:

• за підбираннями наша збірна стала п’ятою, роблячи 37,5 підбирань за матч;
  • з показником 3,7 блока за матч Україна стала четвертою на Євробаскеті за цим показником.