Протягом всього матчу баскетболісти Орландо диктували свою гру на рідному паркеті. Лише третя партія залишилась за гостями. У підсумку – 105:96 (28:26, 28:22, 27:28, 22:20).

​Це варто побачити Пас через весь майданчик: шалений данк українського баскетболіста Леня у НБА – відео

Невдала гра Детройта

Свій час на паркеті отримав й українець у складі Детройта Святослав Михайлюк. Атакувальний захисник провів на майданчику 15 хвилин 29 секунд. За цей час українець набрав 6 очок, зробив два підбирання та одну передачу. Також запам'ятався однією втратою м'яча та одного разу зіграв на перехопленні.

Михайлюк став шостим за результативністю у своїй команді. Героєм зустрічі став чорногорський центровий Орландо Нікола Вучевіч – 37 очок та 12 підбирань.

Ця поразка стала вже 22-ю у сезонів НБА, Детройт продовжує займати останнє 15 місце у Східній конференції. У їх активі лише 8 перемог. А от їх суперник у матчі посідає 12 сходинка.