У чвертьфіналі Кубка англійської ліги проти Ньюкаслу Михайло Мудрик з'явився на полі на 78-й хвилині за рахунку 0:1. Українець врятував свою команду від вильоту з турніру. Михайло зрівняв рахунок у компенсований час (1:1) та забив вирішальний пенальті у післяматчевій серії (4:2).

Нагорода знайшла героя

За ці досягнення Мудрика було визнано найкращим гравцем чвертьфінальних матчів. З першою нагородою українського вінгера привітали на офіційній сторінці Челсі.

Михайло Мудрик зі своїм першим трофеєм / twitter.com/ChelseaFC

Зазначимо, що Михайло Мудрик став гравцем Челсі 15 січня 2023 року. За цей час він зіграв 37 матчів, забив 4 м'ячі та віддав 4 гольові передачі. Це перша нагорода 23-річного футболіста в Англії.