На етапі Кубка Європи зі сноубордингу в австрійському Зімонгюге відзначились українські спортсмени. Наші сноубордисти змогли виграти дві золоті нагороди у змаганнях із паралельного слалому-гіганта.

До теми Україна – тріумфатор чемпіонату світу-2023 з парабіатлону: список усіх медалістів

Мова про Михайла Харука та Аннамарі Данчу. Серед чоловіків із семи українців за підсумками кваліфікації до 1/8 фіналу вийшли лише двоє. Андрій Кабалюк завершив виступи у першому раунді (14 місце).

А ось у Харука вишло дійти до фінального змагання. Там наш спортсмен зміг випередити японця Рюсуке Шинохару та здобути дебютне золото. Раніше Михайлові двічі підкорювалось срібло.

Схожа ситуація сталась і в жіночому турнірі. До основної сітки пройшли Елеонора Павлюк та Аннамарі Данча, яка показала найкращий результат кваліфікації. Перша ж вибула також на стадії 1/8 фіналу, як і Андрій Кабалюк.

У свою чергу Данча дійшла до фіналу, де здолала суперницю із Кореї Чон Хе Рім. Для Аннамарі це вже шоста золота медаль на змаганнях Кубка Європи зі сноубордингу (третя – в паралельному слаломі-гіганті). Наступний етап з цього виду сноубордингу в Зімонгюге відбудеться 29 січня.