У другому турі чемпіонату Бельгії "Андерлехт" Михайличенка зустрічався із "Сент-Трюйденом". Відомий портал InStat оцінив гравців у цьому матчі.

Це неймовірно: Українець Михайличенко забив дебютний гол за "Андерлехт": відео

Найкращий у команді

Після першого тайму "Андерлехт" перемагав з рахунком 1:0. Гол забив саме Михайличенко. Українець не зустрів опору суперників та продерся у штрафний гостей, звідки і завдав влучного удару.

Експерти високо оцінили дебют Михайличенка. Його рейтинг ефективності у матчі склав 367 очок. За 79 хвилин ексзахисник "Зорі" виконав 100 ТТД з браком у 15%. Богдан одного разу пробив у ворота суперника, віддав дві гострі передачі та виграв аж 17 єдиноборств із 23. Також здійснив 10 перехватів та 4 підбирання.

Додамо, що 3 серпня Михайличенко офіційно перейшов у бельгійський клуб. Контракт 23-річного українця розрахований на 4 роки.

Кар'єра Богдана Михайличенка

• 23-річний футболіст став повноцінним гравцем "Зорі" влітку 2019 року, перейшовши з київського "Динамо". Перехід відбувся у рамках трансферу Олександра Караваєва у київський клуб.
  • У сезоні 2019/2020 Богдан став одним з лідерів "Зорі". У його активі 3 голи та 4 результативні передачі у 30 матчах.
  • Контракт із "Зорею" розрахований до 30 червня 2023 року.