Раніше вілла належала президентові мадридського "Реала" Флорентіно Пересу. Вартість житла склала 30 мільйонів євро, повідомляє Daily Mail.

До теми Швейцарський лікар зробив невтішний прогноз про стан Міхаеля Шумахера

Дружина Міхаеля Шумахера Корінна придбала віллу ще три роки тому, в 2017-му, і проводила там вихідні з дітьми та друзями. Маєток займає ділянку площею 1,5 гектара, де, крім власне величезного будинку, також є два басейни, сад, посадочний майданчик для вертольота, гостьова вілла – і, як вишенька на торті, прекрасний вид на Середземне море.

Саме тут, на Балеарських островах в Середземному морі, легендарний спортсмен продовжить реабілітацію після серйозної травми голови, отриманої під час катання на гірських лижах в грудні 2013 року.

Що відомо про травму Міхаеля Шумахера

  • У грудні 2013 року Шумахер отримав серйозну черепно-мозкову травму під час катання на лижах в французьких Альпах, після чого впав у кому. Йому провели кілька операцій, але гонщик після пошкодження ще жодного разу не показувався на публіці.
  • Влітку 2014 року німецький гонщик прийшов до тями, після чого продовжив курс реабілітації у власному будинку на березі Женевського озера.
  • Сім'я і оточення Шумахера вкрай рідко розповідають про його стан, лише уточнюючи, що не варто чекати швидкого одужання. Дружина гонщика Корінна Шумахер взяла на себе керівництво процесом відновлення і ретельно оберігає його від уваги преси.