Левандовський: Ми бачимо, як поляки допомагають українцям

Футболіст розуміє ситуацію українців, які опинилися у складному становищі через розв'язання росіянами. Він також дякує своїм землякам, які допомагають біженцям з України.

Читайте також Підтримав Україну: Левандовський розірвав угоду із спонсором, який допомагає Росії

Перші дні повністю відірвали від реальності. Ніхто не хотів, щоб таке сталося. Це дуже складна ситуація, яка, сподіваюся, скоро закінчиться. Звісно, це тільки мрія, але потрібно вірити,
– сказав форвард.

"Ми бачимо, як поляки допомагають українцям, віддають їм свої серця. Великі слова вдячності всім, хто долучається до таких дій. Багато людей з усього світу підходили до мене і захоплювалися прихильністю поляків. Це добре. Зараз будь-яка допомога є важливою", – зазначив Левандовський.

За словами гравця Баварії, всі гравці збірної Польщі заявили, що не збираються грати проти збірної Росії у стиковому матчі плей-офф.

"Ніхто зі збірної Польщі не уявляв, що ми зіграємо з Росією. Важко просто так забути все, що відбувається. Рішення не грати з ними ухвалено одноголосно всіма футболістами збірної. Це був свідомий вибір. Іншого виходу наша команда не бачила", – розповів футболіст.

Ми, поляки, відчуваємо цю війну трохи більше, ніж інші країни,
– додав нападник Баварії.