Металіст – Десна 2:1

Голи: Харріс, 73, Мізюк, 89 – Волошин, 45

Дивіться також Шахтар – Динамо: де дивитися онлайн матч за Суперкубок України

Гості на досвіді дуже впевнено відіграли перший тайм. У господарів мало що виходило в атаці, а самі "сіверяни" провели класну контратаку, яку точним голом завершив Волошин.

Олександр Кучер вирішив вносити корективи в гру. На 60-й хвилині він випустив Кадіма Харріса, якого тільки вчора підписали. Англієць через пару хвилин віддячив тренеру точним голом. Вирвав перемогу для Металіста Олександр Мізюк, який своїм ударом пробив Романа Мисака.

• Четвертий раунд Кубка України (1/16 фіналу) першим подолав львівський Рух, який у гостях переміг Миколаїв – 3:0.
  • В 1/8 фіналу Кубка до 11-ти переможців 1/16 фіналу приєднаються п'ять представників України у єврокубках-2021/22 – київське Динамо, донецький Шахтар, луганська Зоря, ковалівський Колос та полтавська Ворскла. Базовий день проведення матчів – 27 жовтня.