Історію про цю підтримку розповів Сергій Кривцов. Український футболіст виступає з Мессі в одній команді – американському Інтер Маямі.

Варте уваги Місця вистачить усім: Мессі придбав розкішний дім на березі Атлантичного океану

"Знаю, що Лео вже передав свою ігрову футболку зі збірною Аргентини у фонд United24. Розмовляв із Серхіо. Звичайно, немає такого, що вони просять показати мене якесь відео із передової чи танкові бої. Розпитують про ситуацію, всі співчувають", – розповів про ситуацію в клубі Сергій Кривцов.

При цьому він відзначив, що багато хто в клубі знають про війну в Україні. І підтримували українців ще до його приходу в команду.

Окрім того, в клубі, коли дізналися, що Кривцов купив квитки для українських біженців на гру, сказали, що він може за них не платити. Натомість вони за допомогою одного з благодійних фондів Florida for Ukraine запросили дітей та їхніх батьків на гру.

"Діти розвертали лого перед матчем, їм зробили активності з аніматорами, вечерю на стадіоні. Потім вони спустилися на поле, ми зробили з ними фотографії. Частину коштів від проданих квитків було відправлено до цього фонду", – розповів Сергій Кривцов.

Варто відзначити, що Мессі у 2022 році зі збірною Аргентини став чемпіоном світу. І саме в цьому статусі він проводить матчі за збірну Аргентини.

Сергій Кривцов став гравцем Інтер Маямі в січні 2023 року. Мессі приєднався до цього клубу 16 липня 2023 року. Однак дебютував за нову команду він лише 22 липня. І забивав у перших семи поспіль матчах за команду – 10 голів. Однак останні два матчі команди він пропустив через травму.