Мертенс/Сандерс – Костюк/Русе 1:2 (6:7 (6:8), 6:2, 4:6)

Сенсацією завершився чвертьфінальний поєдинок парного розряду, в якому Марта Костюк та Єлена-Габріела Русе протистояли тандему Елізе Мертенс (Бельгія) / Сторм Сандерс (Австралія), повідомляє 24 канал.

Історична звитяга Костюк

Поєдинок непросто складався для українсько-румунському дуету. Матч тривав 2 години 30 хвилин.

Перший сет завершився перемогою Костюк і Русе. Тенісистки вдало розпочали другий сет, ведучи в рахунку 2:0. Проте потім українсько-румунська пара програла шість геймів поспіль.

Під час перерви між сетами українська тенісистка брала медичну паузу через проблеми з коліном.

У вирішальному сеті Костюк з Русе на характері перемогли суперниць 6:4. Таким чином, українська тенісистка вперше пробилася у півфінал на такому рівні.

За вихід у фінал українсько-румунський тандем змагатиметься з першою сіяною парою турніру Барбора Крейчикова / Катерина Синякова.