Волинець: Видно, що це футболісти дуже високого класу

Для Волинця це дебютний виклик до збірної. Під час одного з тренувань футболіст поділився своїми враженнями від перебування у лавах національної команди.

До речі Збірна України втратила ще одного легіонера перед вирішальними матчами Ліги націй

"Звісно, дуже приємно тренуватися в такій атмосфері та з такими майстрами, тому мені все подобається. Добре себе тут почуваю", – зазначив новачок команди.

Євген прокоментував удари наших лідерів, Ярмоленка, Довбика.

Видно, що це футболісти дуже високого класу. Не просто так вони грали в АПЛ. Мені складно, але цікаво. Атмосфера супер, всі на позитиві, тільки підтримка. Приємно працювати,
– сказав голкіпер Колоса.

Волинець розповів про вимоги головного тренера Олександра Петракова.

"Він вимогливий тренер. Ми з ним поспілкувалися, він мене ввів у курс справи. Знайомимося, все добре", – наголосив Євген.

Чесно – мені все в кайф. Поля – супер, умови – супер. Немає на що скаржитися,
– сказав гравець про умови у Польщі.

Однак новачок ще не зовсім відчуває себе частиною команди: "Ну… так, навіть не знаю, що сказати. Потрохи".

Нагадаємо, що через низку травм до збірної не змогли приїхати кілька її важливих гравців. Мова про Бущана, Зінченка, Шапаренка, Попова, Соболя та Корнієнка.

  • У суботу, 17 вересня, збірна України провела повноцінне тренування у Варшаві. До національної команди приєдналися гравці Дніпра-1 Олександр Піхальонок та Артем Довбик.
  • Наразі під керівництвом Олександра Петракова працює 15 польових гравців та 3 воротарі. Згодом до команди доєднаються легіонери.