Після усіх восьми раундів судді зафіксувала нічию, яка неабияк розлютила боксерів. Як повідомляє видання Boxing Scene, Джонс був вражений витривалістю земляка.

Як це було Бій Тайсон – Джонс завершився нічиєю: розлючений Майк зі скандалом покинув ринг

Думка Джонса

"Мене здивувала міцність Тайсона, він зміг пройти всі 8 раундів. Він може вийти проти будь-якого суперника. Якщо Майк включиться, то у всіх виникнуть проблеми. Він може робити на ринзі все, що захоче", – сказав Рой.

На думку Джонса-молодшого, йому краще вдавалось контролювати хід поєдинку, тому вважає, що перемогу судді повинні були віддати саме йому. Але й проти нічиєї він немає нічого проти.

Я щасливий викреслити із свого списку бажань бій з Тайсоном. Все болить, такий поєдинок з Майком сильно вимотує. Гадаю, я найбільше відчув його аперкот. Моя щелепа ще досі шокована,
– заявив американець.

  • А от його суперник Тайсон не погодився з таким рахунком. Відразу після оголошення результату "Залізний Майк" викинув пару нецензурних фраз у сторону суддів та покинув ринг.
  • А конферансьє Майк Баффер відмовився оголошувати нічию. Тому це прийшлось зробити журналісту, який брав інтерв'ю після бою.
  • Як пізніше повідомив представник ЗМІ Ден Рафаель у своєму твіттер-акаунті, троє суддів поставили абсолютно різні оцінки. Чед Доусон порахував очки порівну 76-76, Крісті Марті була на боці 54-річного Тайсона (79-73), а Вінні Пацієнца зафіксував явну перевагу Джонса-молодшого – 80-76.