Меліхар/Перес – Костюк/Русе 1:2 (6:3, 6:7, 0:6)

2 години 3 хвилини...саме стільки тривав матч за участю української тенісистки у парному розряді. Поєдинок розпочався із виграного гейму від Меліхар та Перес, повідомляє 24 канал.

Це варто прочитати Як Захід стає нечутливим до війни: про що свідчить скандал на Australian Open

Протягом усієї першої партії вони лідирували у рахунку та навіть довели цифри на табло до 5:2. Восьмий гейм був за Костюк та Русе. Але він став останнім для українсько-румунського дуету у першій партії. Меліхар та Перес подали на сет та з брейком взяли гейм – 6:3.

У другій партії Костюк та Русе вирівняли гру та перевели сет у тай-брейк, де у спекотній боротьбі були сильнішими за суперниць – 7:9, а за сетом 6:7.

Тріумфаторки матчу визначались у третьому сеті. Русе та Костюк видали кардинально іншу гру, аніж показували у першому сеті. Українка та румунка просто познущались над опонентками, взявши під нуль партію 0:6.

Марта Костюк вилетіла з одиночного розряду, але продовжує боротьбу на Australian Open-2023 у парі з Габріелою Русе. Дівчата пробились вже в 1/8 фіналу.

У наступній стадії на них чекає протистояння проти переможниць матчу Колодзєйова/Вондроушова – Хаддад Мая/Чжан (22 січня).

  • Інша українка Ангеліна Калініна у парі з Елісон Ван Ейтванк зіграють в 1/16 фіналу проти дуету Анна Даніліна/Саня Мірза.
  • Надія Кіченок у компанії з Кімберлі Ціммерманн вилетіли з парного розряду від Сюко Аоями та Ени Шибахари.