Французи до останнього вичекали, аби реалізовувати свої моменти. Аргентина шокована бойовим духом французів.

Варте уваги Ідеальна контратака Аргентини: як Ді Марія забив французам у фіналі ЧС-2022 – відео

За 10 хвилин до кінця поєдинку, аргентинські фанати уже починали святкувати перемогу своєї команди. Та от "лє блє" не задлись та дуже швидко вирівняли сили матчу. Заміни Дід'є Дешама у першому таймі дали свій результат. Спочатку Коло Муані, який підмінив Жиру, заробив пенальті. Кіліан Мбаппе холоднокровно реалізував 11-метрвоий удар та повернув французів у гру. За 1 хвилину Тюрам, який підмінив Дембеле, закинув м'яч на того ж Мбаппе. Нападник ПСЖ неймовірним ударом зльоту зрівняв з меж карного майданчика аргентинців зрівняв рахунок матчу – 2:2. Все тільки починається, пише 24 канал.