Серйозність травми Мбаппе

Кіліан Мбаппе вийшов у стартовому складі ПСЖ та вже на 15-й хвилині відкрив рахунок у зустрічі. Вже за рахунку 0:3 на користь "парижан" французький нападник оформив дубль.

Оце так Вражаючий рекорд: Мбаппе перевершив Мессі, Левандовскі і Роналду

У середині другої 45-хвилин суперник грубо зіграв у підкаті проти зірки ПСЖ. Лише після допомоги медиків Мбаппе зумів повернутись у гру. Головний наставник гостей Маурісіо Почеттіно вирішив приберегти лідера атаки та на 70-й хвилині посадив Кіліана на лавку для запасних. Покидав поле Мбаппе кульгаючи на ногу.

Замість нього на поле вийшов Неймар, який також нещодавно залікував травму. До слова, поєдинок Ліон 0 ПСЖ завершився перемогою гостей 2:4.

• Мбаппе завдяки дублю вдалось встановити унікальний рекорд. Форвард ПСЖ забив свій 100-й гол в чемпіонаті Франції, ставши наймолодшим футболістом, який досяг цього показника – у 22 роки і 91 день.