Майстерно пропустив м'яч поміж ніг: розкішний гол в Англії – відео

18 вересня 2021, 12:02

Ньюкасл 17 вересня приймав Лідс у рамках 5-го туру АПЛ. Гості забили красивий гол після чудової взаємодії футболістів Лідса.

Красивий гол в АПЛ

Першими рахунок у грі розмочили гості. Футболісти Лідса продемонстрували справжній клас, хоча сама подача не передбачала небезпеки біля воріт Ньюкасла.

Варто дізнатись Пеле знову потрапив у реанімацію: донька розповіла про стан легенди футболу

На 13-й хвилині Рафінья виконав подачу з флангу у штрафний суперника. Родріго вигадливо пропустив м'яч поміж ніг. Такі дії дезорієнтували голкіпера господарів, який не зумів зреагувати на подачу. М'яч спокійно та без перешкод залетів у дальній кут воріт Ньюкасла.

• Для 24-річного правого вінгера цей гол став другим за п'ять матчів в АПЛ.
Гол Рафіньї у матчі Ньюкасл – Лідс можна переглянути за посиланням.

Однак втримати перевагу гостям не вдалось. Наприкінці першого тайму зусиллями Аллана Сен-Максимена господарі зрівняли цифри на табло. Більше голів у грі не було. У підсумку – 1:1.

• Після мирової Ньюкасл із 2 очками продовжує перебувати на дні таблиці – 18 місце серед 20 команд. Лідс із трьома йде на 16-й сходинці.