Майкон міг зламати кар'єру талановитому футболісту. Перспективний футболіст, якого викупив Реал, потрапив під агресивний настрій півзахисника, пише 24 Канал.

Варте уваги Недоторканний: охоронець Мессі зловив нав'язливого фаната, який вибіг під час матчу – відео

Забув голову вдома

В рамках чемпіонату Бразилії на газоні зійшлися Палмейрас та Корінтіас. Гравці не змогли потішити своїх вболівальників забити голами, проте продемонстрували справжню бійню на футбольному полі. Ба більше, арбітр зустрічі під кінець поєдинку вилучив з поля по одному виконавцю зі стану обох грандів. Першим пішов з поля захисник Палмейрас Муріло, який за кілька секунд отримав дві жовті, а саме за грубий фол в центрі поля і суперечки з арбітром.

Та от гравець Шахтаря Майкон, котрий на правах оренди виступає за Коірнтіас, вирішив проявити свою "справедливість" та вирівняти склади. Діло в тому, що півзахисник вирішив грубо влетіти у коліно 17-річному Ендріку, котрий розвивав атаку Палмейрасу.

Арбітр спершу продемонстурвав Майкону жовтку картку, проте після перегляду епізоду заслужено вилучив бразильця. Юному Ендріку ж, у свою чергу, пощастило, оскільки він зміг уникнути серйозної травми. Варто відзначити, що порушення Майкона могло змусити з переляком схопитися за голову керівників мадридського Реалу, оскільки ті за талантовитого гравця 60 мільйонів євро та чекають його повноліття, щоб забрати його з Бразилії.

Відео дикого фолу Майкона: