"Залізний Майк" виділив двох боксерів, які могли б дати гідний бій Олександру Усику. Також Майк Тайсон зауважив, що у цих суперників більше досвіду, аніж у двічі поваленого українцем Ентоні Джошуа.

Оце так "Він залишається українцем": промоутер Усика підтримав Ломаченка перед боєм із Хейні

Непогана компанія для Усика

Тайсон заявив, що хотів би побачити поєдинки українського боксера проти бажаних суперників.

Я хочу побачити, як Усик б'ється з іншими бійцями: Вайлдером, Енді Руїсом. Я бажаю подивитися, як Усик б'ється з цими хлопцями. У них більше досвіду, ніж у Джошуа.
– сказав Тайсон.

Наразі Усик чекає офіційного підтвердження бою проти обов'язкового претендента по версії WBA Деніела Дюбуа. Сторони обговорюють можливі умови поєдинку, який може відбутись у Польщі.

Промоутер Олександр Красюк анонсував можливу дату двобою Усик – Дюбуа. Представник українського боксера запевнив, що зустріч точно не відбудеться 22 липня, у ніч коли свій поєдинок проведе Тайсон Ф'юрі. Адже з комерційної точки зору, це буде невигідно обом сторонам.

Однак поєдинок Усик – Дюбуа точно відбудеться не раніше 22 липня, адже Деніел продовжує відновлюватись від травми, яку отримав в одному з зимових боїв у 2022-му році.

Нагадаємо, що міг Усик побитись проти Тайсона Ф'юрі за звання абсолютного чемпіона світу, але останній зістрибнув із цієї теми. Британець постійно словесно залякував українця, але у підсумку сам включив режим боягуза.