В Європі тривають матчі кваліфікації на чемпіонат Європи-2024. У Ризі на стадіоні "Сконто" збірна Латвії приймала команду Туреччини, пише 24 Канал.

Перформанс латвійських вболівальників

Поєдинок виявився дуже напруженим та яскравим на події. А додали фарб футбольній баталії фанати господарів поля. Під час поєдинку вони заспівали всесвітньо відомий хіт про міжнародного злочинця, який засів у Кремлі.

Пісня "Путін – х*йло" лунала під час трансляції поєдинку, нагадуючи усім футбольним вболівальникам, ким є бункерний злочинець.

Дивіться виконання пісні "Путін – х*йло" латвійськими вболівальниками

Зазначимо, що футболісти обох команд подарували вболівальникам фантастичний матч. Господарі поля постійна перебували в ролі наздоганяючих. До 90-ї хвилини поєдинку Туреччина вигравала з рахунком 2:1. Латвійці зуміли зрівняти рахунок на 4-й доданій хвилині, але досвідченіші турки вирвали перемогу на 95-й.