Нова дата дербі

Матч за Суперкубок України мав відбутися 24 липня в Києві на НСК "Олімпійський". І на цей матч вже розпочали продаж квитків. При цьому що 25 липня – старт нового сезону УПЛ.

Варте уваги Збірна України на Євро-2020 в цифрах: голи, гравці, призові та відстані

УПЛ офіційно оголосила, що українське дербі перенесли на 22 вересня. Час та місце проведення залишаються без змін. Усі вже придбані квитки на кубковий поєдинок будуть дійсними.

Поєдинок за Суперкубок відбудеться між 8-им та 9-им туром УПЛ.

Нагадаємо, що київське Динамо звернулось із проханням щодо перенесення матчу за Суперкубок на пізніший термін. Усе через те, що частина футболістів чемпіона УПЛ була заграна у збірній Україні на Євро-2020. Команда не встигне підготуватись як слід до цієї зустрічі, а футболістам потрібно дати час на відпочинок та відновлення.

  • 14 – 15 вересня відбудеться перший тур групового етапу Ліги чемпіонів, де точно виступить Динамо. І, ймовірно, Шахтар (якщо "гірники не проб'ються в Лігу чемпіонів, вони виступлять в Лізі Європи, де перший матч відбудеться 16 вересня).
  • 18 вересня (базова дата) обидві команди зіграють матчі УПЛ – Динамо прийматиме Олександрію, а Шахтар відправиться на матч до Маріуполя
  • 22 вересня – матч за Суперкубок України
  • 25 вересня (базова дата) – 9-ий тур УПЛ: Рух – Динамо та Шахтар – Верес
  • 28/29 вересня – другий тур Ліги чемпіонів. 30 вересня – матч Ліги Європи.