Виконавчий директор УПЛ Євген Дикий розповів, що матч 7-го туру УПЛ відбудеться у Києві. Команди знайшли оптимальний варіант для проведення поєдинку, який спершу мав відбутись у Полтаві, але був перенесений до Олександрії. Про це повідомляє FootBoom.

Дивіться також: Одразу два матчі УПЛ перенесли в інші міста: причина

Матч відбудеться у Києві

Раніше журналіст та ведучий проєкту "Футбольний формат" Олег Ящук повідомив, що матч перебуває під загрозою зриву через невизначеність місця проведення зустрічі.

Клуби не змогли зіграти в Олександрії через проблему з розміщенням команд. Тому сторони вирішили провести поєдинок у Києві на стадіоні ім. В. Баннікова, а матч-відповідь наступного кола відбудеться вже у Полтаві, де і базується "Ворскла".

"Ми врахували сьогоднішню ситуацію, що матчі відбуваються без вболівальників. Звичайно, якщо це були б повноцінні матчі, тоді команди були б розведені. Швидше за все вперше в історії станеться таке, що відразу три поєдинки відбудуться в одному місті протягом декількох годин", – сказав Дикий.

Перенесення матчу "Десни"

Також чернігівська "Десна" повідомила про перенесення домашнього матчу 7-го туру УПЛ з донецьким "Олімпіком" до Києва.

Поєдинок, який був запланований на 24 жовтня в Чернігові на місцевому стадіоні імені Гагаріна, зіграють на стадіоні імені Лобановського в столиці України. Зустріч розпочнеться о 14:00.

"Чернігів потрапив до "червоної зони", тому зараз і в нашому місті не можна проводити футбольні матчі. Наш клуб звернувся з проханням до ФК "Олімпік" щодо зміни господаря матчу – зараз граємо в Києві, а матч другого кола – в Чернігові. Ми вдячні ФК "Олімпік" за розуміння ситуації", – повідомила пресслужба "Десни".