Матч 10 туру УПЛ Олімпік – Зоря відбудеться 28 квітня. Початок матчу - 17:00.

Дивіться також В УАФ пояснили, чому Олімпіку заборонили грати на стадіоні "Динамо"

Домашні матчі "олімпійці" проводили на стадіоні ім. Лобановського в Києві, проте недавно УАФ заборонила проводити на даній арені ігри УПЛ.

На даний момент Зоря йде третьою в турнірній таблиці. Команда Віктора Скрипника набрала 35 очок за 19 ігор. У Олімпіка при такій же кількості ігор на 18 балів менше. Всі 7 матчів після перерви Олімпік програв.

Що відомо про заборону Олімпіка грати на стадіоні ім. Лобановського

  • Контрольно-дисциплінарний комітет (КДК) покарав Олімпік після матчу з Шахтарем. КДК вирішив, що організація матчу на стадіоні "Динамо" імені Валерія Лобановського з боку Олімпіка не відповідала вимогам регламенту.
  • КДК ухвалив рішення про накладення на Олімпік штрафу у розмірі 500 тисяч гривень за систематичне незабезпечення безпеки клубом-господарем під час матчів УПЛ.
  • Окрім того, Олімпік попереджено про можливість застосування нефінансових санкцій, у тому числі у вигляді позбавлення турнірних очок, у випадку повторення порушень.
  • КДК заборонив Олімпіку використовувати стадіон "Динамо" імені Валерія Лобановського для проведення матчів УПЛ до кінця сезону-2020/2021.