Один з фанатів був озброєний палицею

На 12 хвилині гри з трибун на футбольне поле прилетів фаєр. Після цього у фанів виник конфлікт з правоохоронцями.

Дивіться також Фани Динамо побилися з поліцією перед фіналом Кубка України: відео

Під час гри декілька людей вибігли на футбольне поле й почали ганятися за гравцями. Пізніше вони почали шукати арбітрів поєдинку. Один з фанатів був озброєний палицею.

Головний арбітр Олексій Дерев'янський був змушений відвести команди у роздягальні на 14 хвилині за рахунку 2:0 на користь Кривбасу.

• Ультрас Металурга були незадоволені діями арбітра, який вже до 9 хвилини зустрічі призначив два пенальті у ворота запоріжців.

Через 50 хвилин, коли всі порушники були виведені за межі стадіону, матч був відновлений.