Жахливий випадок у Серії А

Після екватору першого тайму одному з фанатів "вовків" на трибунах Стадіо Олімпіко стало погано. У той момент сектор з ультрасом Роми миттєво затих. У 23-річного уболівальника перестало битись серце.

Подібний випадок Все могло закінчитись трагедією: матч Челсі був перерваний через серцевий напад у фаната

Медики, які чергували на арені, негайно побігли на трибуни, щоб допомогти потерпілому. Фаната вдалось реанімувати за допомогою дефібрилятора. Після чого його повезли у лікарню.

Пережив другий напад

За інформацією італійської преси, у кареті швидкої допомоги уболівальнику Роми вдруге стало погано. Однак і цього разу медики виконали свою роботу на відмінно, зупинивши напад.

Тепер уболівальник перебуває у лікарні під пильним наглядом лікарів. На жаль, такі випадки стають все частішими, як на футбольному полі, так і на трибунах.

Нещодавно подібний момент стався у грі АПЛ Вотфорд – Челсі. Тоді одним із рятівників став захисник "аристократів" Маркос Алонсо, який вказав арбітру зупинити гру та показав на трибуни, де стало погано одному з фанатів. На щастя, в обох випадках все завершилось без летальних наслідків.

Коротко про матч

• Відзначимо, що матч Рома – Спеція завершився перемогою господарів із рахунком 2:0. Вже у компенсований арбітром час червону картку отримав ганський нападник "вовків" Афена-Г'ян.
  • Участь у грі взяв українець Віктор Коваленко. Футболіст збірної України провів на полі 53 хвилини та отримав третю найкращу оцінку у складі Спеції.
  • Команда Жозе Моурінью після звитяги з 28 очками посідає 6 місце у таблиці Серії А. Спеція йде 17-ю, маючи у своєму активі 12 пунктів.