Чорноморець та Кривбас мали зіграти матч 7-го туру УПЛ у п'ятницю, 14 жовтня. При цьому гра мала відбутися не в Одесі, де і базується Чорноморець, а в Ковалівці, що у Київській області.

Варте уваги Світоліна пожертвувала гроші Притулі на дрони-камікадзе для "помсти" окупантам

Однак команди домовилися перенести цей матч. Причиною для такого рішення в Чорноморці назвали "жорстокі ворожі ракетні атаки, інтенсивність яких збільшилась цього тижня майже по всіх регіонах України".

В одеському клубі заявили, що матч проти Кривбасу вони зіграють 2 грудня 2022 року.

Варто відзначити, що це не перший матч в цьому сезоні, який довелося перенести через ракетні обстріли. В понеділок, 10 жовтня, свій матч в шостому турі УПЛ не зіграли Олександрія та Металіст 1925. Ця гра мала відбутися в Києві на НСК "Олімпійський". Але через масові ракетні удари по столиці України місцева влада вирішила перенести проведення цього матчу. Нова дата поєдинку поки невідома.

Варто відзначити, що Чорноморець та Кривбас – серед аутсайдерів УПЛ цього сезону. Одеський клуб за шість турів набрав два очки, не здобувши жодної перемоги. А Кривбас – лише три, теж не знаючи смаку перемог. При цьому лише в п'ятому турі футболісти з Кривого Рогу зуміли вперше в сезоні відзначитися забитими голами.