Кадіс – Жирона 2:0

Голи: Ескаланте, 6, Гвардіола, 34

У п'ятницю, 10 лютого, відбувся матч 21-го туру іспанської Ла Ліги, в якому Кадіс приймав Жирону. Господарі поля не найкращим чином проводять поточний чемпіонат, тож команда Циганкова розраховувала поповнити очковий багаж, пише 24 канал.

Циганков не допоміг Жироні

Проте гравці Кадіса були іншої думки. Вже на 6-й хвилині матчу хавбек господарів Гонсало Ескаланте відкрив рахунок.

Опинившись у ролі наздоганяючих, "жирондинці" на 34-й хвилині пропустили ще один м'яч. Форвард Кадіса Серхі Гвардіола неймовірним ударом з кута штрафної влучно пробив у нижній лівий кут воріт.

Тренер Жирони Мічел намагався виправити ситуацію замінами. На 63-й хвилині зустрічі на полі з'явився новачок "біло-червоних" Віктор Циганков. За відведений ігровий час українець не зумів переломити хід подій. Гра так і завершилася з рахунком 2:0 на користь Кадісу.

Втім, гравець збірної України отримав одну з найкращих оцінок від SofaScore у складі команди – 6,7 бала. Таку ж оцінку у "жирондинців" отримали Оріоль Ромеу і Александер Кальєнс.