Дикість фанатів

На останніх хвилинах зустрічі гості забили два м'ячі і рахунок став 3:1 на користь Перемоги. Гравці не встигли порадіти, як на поле прорвалися фанати ФК Суми і почали бійку з футболістами Перемоги.

Дивіться також Шахтар у нервовому матчі переміг Ворсклу, яка грала в меншості: відео

Арбітр зустрічі Софія Причина достроково завершила матч, повівши команди з поля. Фанати ще довго не покидали межі поля.

Таким чином, матч був перерваний на 90-й хвилині за рахунку 3:1 на користь Перемоги. Швидше за все, ФК Суми отримає серйозне покарання у вигляді технічної поразки і великого штрафу.

Відео епізоду (починаючи з 1:55:00)

• У поточному сезоні ФК Суми посідає останнє, 16 місце в турнірній таблиці Другої ліги групи Б. Перемога йде на четвертій сходинці, маючи в своєму активі 29 очок.