У другому відбірковому раунді шотландці перемогли естонський клуб і на виїзді з рахунком 2:0. Перший матч у Шотландії завершився розгромом естонців 5:0.

Швед вийшов у другому таймі. На 70 хвилині український футболіст замінив півзахисника Ніра Біттона. Мар'ян забив гол вже у компенсований час. Український футболіст відзначився голом на 90+3 хвилині й закріпив перевагу "кельтів". Мар'ян скористався помилкою оборонців і дальнім пострілом не залишив шансів воротарю.

Відео голу Шведа за "Селтік"

Для Шведа це дебютний матч не тільки за "Селтік", а й у Лізі чемпіонів. До цього півзахисник не грав у єврокубках.

Мар'ян став гравцем "Селтіку" ще взимку. 22-річний півзахисник перейшов з "Карпат" за 2 мільйони євро. Шотландці віддали Шведа в "Карпати" в оренду на півроку, після чого Мар'ян повернувся у новий клуб.