Марта Костюк у надскладному матчі вийшла у півфінал турніру в Стамбулі: відео

23 квітня 2021, 16:36

Українська тенісистка Марта Костюк зуміла вийти у півфінал турніру у Стамбулі. У чвертьфіналі вона здолала представницю Хорватії Ану Конюх.

Матч між Костюк та Конюх видався доволі виснажливим. Адже тенісистки провели на корті майже 2,5 години.

Варте уваги Світоліна чи Еліна Монфіс: тенісистка розкрила деталі майбутнього весілля та зміни прізвища

Костюк вдало розпочала матч, вигравши два стартові гейми. Та після цього Конюх двічі здійснила брейк та вийшла вперед. Однак Костюк одразу зрівняла рахунок.

Ключовим став дванадцятий гейм за рахунку 6:5. Костюк з першої спроби реалізувала брейк, записавши до свого активу перший сет.

У другому сеті Костюк знову була попереду 2:0. Але дала можливість суперниці зрівняти рахунок, а у сьомому сеті – вийти вперед завдяки брейку. Саме завдяки цьому Конюх і вдалося виграти сет.

Третій сет знову почався з того, що Костюк виграла перші два гейми. Але цього разу українці вдалося розвинути свій успіх, і вона виграла й третій гейм. Наприкінці зустрічі тенісистки провели розмін брейками, а в дев'ятому геймі Костюк без особливих проблем довела матч до перемоги.

Марта Костюк – Ана Конюх 2:1 (7:5, 4:6, 6:3)

У півфіналі Костюк зіграє з переможницею пари Сорана-Міхаеля Кирстя – Фіона Ферро.