21-річна тенісистка із Києва розповіла, що вже не вперше у своєму житті стає на дошку для серфінгу. Марта розповіла, як під час заняття серфінгом у Лос-Анджелесі зустрілась із електричними скатами. Тоді дівчина разом із коханим встигли вискочити із води. Однак згодом повернулись ловити хвилі із думками "якщо загинемо, то хоча би під час заняття улюбленою справою, повідомляє БТУ із посиланням на подкаст "Sit Down".

Читайте також Моє серце розбите, – білоруська тенісистка Сабалєнко прокоментувала самогубство бойфренда

Медовий місяць ледь не перетворився у трагедію

Навіть через таку ситуацію любов до серфінгу у Костюк не згасла. Знову тенісистка взялась підкорювати хвилині під час медового місяця на Мальдівах. Того разу заняття ледь не закінчилось трагедією для дівчини.

Закохана пара недооцінили величину хвиль, які були приблизно у п'ять разів більші, аніж були у Лос-Анджелесі. Впевненість у собі ледь не зіграла злий жарт із парою.

На Мальдівах є місця, де хвиля розбивається на каміння. І ось мене закрутило і двічі накрило хвилею, я була прямо всередині загину хвилі і не могла з неї вибратися. Я практично видихнулася і справді мало не загинула там,
– розповіла жахливу історію Костюк.

"Наступного дня ми, звичайно, знову пішли кататися на серфі, і я знову спробувала, і мені вдалося стати на дошку, але я все одно вважаю, що це дуже небезпечне заняття. Тож треба обирати час та дні, коли ці можна займатися", – додала тенісистка.