Помер наставник хокейного клубу Салават Юлаєв у США. Звістка про смерть надійшла перед стартом турніру Miami Open-2024, де чоловік особисто збирався підтримати Арину Сабалєнко на змаганнях.

До теми Що трапилося в Маямі: у поліції повідомили деталі загадкової смерті бойфренда Сабалєнко

Перша реакція Сабалєнко на смерть Кольцова

Як зазначили в поліції, це було самогубство без жодних підозрілих обставин. Чоловік зістрибнув з балкона готелю.

У перший день тенісистка ніяк не коментувала смерть свого бойфренда. Однак 20 березня білоруска заявила, що на момент смерті Кольцова вже не була у стосунках із колишнім спортсменом.

Смерть Костянтина – це немислима трагедія, і хоча ми більше не були разом, моє серце розбите. Будь ласка, поважайте моє приватне життя та приватне життя його родини в цей важкий час,
– написала Сабалєнко.

Подробиці від колишньої дружини

Додамо, що ексдружина Константіна Кольцова розповіла, що чоловік міг здійснити суїцид у стані алкогольного сп'яніння. У його кімнаті знайшли порожні пляшки з-під спиртного й, за словами Юлії Міхайлової, він не збирався помирати, про що свідчать його фінансові виписки:

У нас досі зберігається старий сімейний комп'ютер з електронною поштою Константіна. Я знала паролі та зуміла відкрити кілька листів. Константін забронював ще апартаменти в іншому місці. Покупки, які ще не надійшли, сплачено. Орендував машину на тривалий термін. Тобто він не збирався вмирати. Все, що завгодно, звичайно, може закрутити голову, але жодних ознак трагедії не було.