Як виявилось після поєдинку, Пепе грав у чвертьфіналі з травмою. Центральний захисник збірної Португалії поїхав у клініку після матчу для проходження медичного обстеження.

Детальніше про гру Роналду без Кубка світу: божевільне Марокко стало першим півфіналістом ЧС з Африки – відео голу

Ветеран показав приклад мужності

Лікарі виявили у Пепе перелом ліктьової кістки руки. 39-річний оборонець Порту провів на полі увесь матч, включаючи й компенсовані до поєдинку хвилини.

Ветеран португальської команди вкотре відзначився своїми лідерськими якостями. Але навіть вони не дозволили Португалії уникнути поразки від Марокко та пробитись у півфінал чемпіонату світу-2022.

Відзначимо, що кривдники команди Пепе в 1/2 фіналу ЧС-2022 зустрінуться з чинними чемпіонами світу французами. Один із двох півфіналів відбудеться 14 грудня о 21:00 (за Києвом).

Як Португалія разом із Пепе виступала на ЧС-2022

• На Мундіалі у Катарі Португалія разом із Пепе пробилась плей-офф із першого місця групи "Н". За три підопічні Фернанду Сантуша набрали 6 очок. Лише Південна Корея в останньому турі змогла відібрати пункти у португальців.
  • В 1/8 фіналу Португалія без проблем здолала Швейцарію 6:1. Цікаво, що один із голів забив Пепе, який для нього став лише 8-м у футболці національної команди у 133 зіграних поєдинках.
  • Загалом на ЧС-2022 захисник провів чотири 90-хвилинні матчі.