На 79-й хвилині за рахунку 1:1 23-річний Тюрам плюнув в обличчя захиснику суперників Штефану Пошу після перепалки. Про це повідомляє 24 канал.

Дивіться також Ліверпуль забив 7 сухих голів Крістал Пелес: відео

Гравець збірної Франції відразу був вилучений. Перебуваючи у більшості, Хоффенхайм покарав суперника та вирвав перемогу 2:1. Матч відбувся 19 грудня.

Прийму будь-яке покарання

Тюрам вже перепросив у гравця Хоффенхайма. Він опублікував пост у соцмережах.

Сьогодні відбулося те, що нехарактерно мені і не повинно траплятися ніколи. Я неправильно відреагував на поведінку суперника, і те, що відбулося, сталося випадково, без наміру. Я прошу вибачення у всіх: у Штефана Поша, у суперників, у партнерів, у моєї сім'ї, у всіх, хто бачив мою реакцію,
– написав Тюрам.

Футболіст додав, що прийме будь-яке покарання.

Німецька Бундесліга після 13 туру йде на різдвяну перерву до 2 січня 2020 року. Боруссія перебуває на 8-й сходинці. Хоффенхайм – 11-й.