Манчестер Юнайтед вийшов у півфінал Кубка футбольної ліги, обігравши у чвертьфіналі Чарльтон з рахунком 3:0. Дублем в цьому матчі відзначився Маркус Решфорд, який вийшов на заміну. А два голи він забив вже наприкінці зустрічі.

Варте уваги Маліновський пішов шляхом Заварова та Яковенка: як українці виступали у чемпіонаті Франції

Це був шостий поспіль матч за МЮ, в якому Решфорд відзначився забитими голами. Все розпочалося після його повернення з ЧС-2022. Він забивав у ворота Бернлі, Ноттінгем Форест, Вулверхемптона, Борнмута, Евертона та Чарльтона (двічі). Окрім того, він також віддав і дві результативні передачі в цих матчах.

Ще Решфорд забив у восьмому поспіль домашньому матчі Манчестер Юнайтед. І тим самим повторив гольове досягнення Вейна Руні, який теж забивав у восьми поспіль матчах на "Олд Траффорд" у 2010 році.

Свій гольовий серіал нападник "червоних дияволів" розпочав у матчі Ліги Європи проти молдовського Шерифа 27 жовтня 2022 року. Він тоді теж вийшов на заміну у другому таймі та забив. А у воротах Шерифа стояв українець Максим Коваль.

А далі Решфорд забивав у домашніх матчах проти Вест Хема, Астон Вілли, та вже згаданих Бернлі, Ноттінгем Форест, Борнмута, Евертона та Чарльтона.