Гол: Климчук, 66 (пен.), Борячук, 76, Рунич, 89
Вилучення: Чоботенко, 65 (Маріуполь)

Дивіться також П'яний дебош футболістів Колоса у поїзді: нові деталі

Перед матчем

• За чотири тури до фінішу все більше загострюється боротьба за виживання. Рух має 17 очок і перебуває в самому низу турнірної таблиці, хоча за втраченими пунктами випереджають Минай.
  • Маріуполь набрав 22 пункти і перебуває на дев'ятій позиції, що, втім, не гарантує команді Остапа Маркевича спокійного життя, так як все ще може змінитися кардинальним чином.
  • У своїй історії команди провели одну очну зустріч в Прем'єр-лізі, яка завершилася внічию – 0:0.

На 65-й хвилині Чоботенко за версією арбітра збив Борячука. У підсумку футболіст Маріуполя зароби пряму червону картку та пенальті у власні ворота.

Климчук реалізував одинадцятиметровий – 0:1.

На 76-й хвилині Борячук виграв боротьбу на другому поверсі і з легкістю перевів м'яч у ворота азовців.

Наприкінці матчу Рух поставив крапку у матчі. Рунич після прострілу Мисика забив третій м'яч у ворота Гальчука.

У підсумку, Рух вирвав важливу перемогу та за три тури до закінчення сезону УПЛ відірвався від зони вильоту на 2 очки. Останній йде Минай – 18 очок. Маріуполь з 22 балами розташувався на 9 місці.