Українська легкоатлетка Марина Бех-Романчук провела свій третій старт у 2023 році, а також другий у потрійному стрибку. Це сталося на турнірі серії World Athletics Indoor Tour у французькому місті Льєвен.

Варте уваги Ярослава Магучіх виграла шості поспіль змагання зі стрибків у висоту у 2023 році

Не завжди варто ризикувати

Марина закінчила змагання достроково через проблеми зі здоров'ям. Конкретніше, то Бех-Романчук відчула дискомфорт у стопі після свого першого стрибка. Марина відмовилась продовжувати далі змагання, оскільки вирішила не гратись з травмою.

Бех-Романчук виконала тільки одну спробу, а змагання українка завершила з показником 14.01 метра. Проте цього результату Марині вистачило, аби посісти третє місце на змаганнях та завоювати бронзу турніру. Перші місця розіграли Лідагміс Повеа та Леяніс Перес-Ернандес. Кубинки знову оформили переможний дубль – Повеа встановила особистий рекорд, стрибнувши на 14.81 метра і перемогла у змаганнях, а Перес-Ернандес фінішувала другою з результатом 14.65 метра.

Українська легкоатлетка зазначила, що сподівається вирішити усі проблеми зі здоров'ям впродовж сезону. Через травму стопи українська стрибунка поставила під сумнів готовність змагатися на чемпіонаті Європи у приміщенні, який відбудеться на початку березня у Стамбулі.

Досягнення Бех-Романчук

• Лектоатлетка – багаторазова чемпіонка України зі стрибків в довжину, призерка світових та континентальних першостей. Також Марина чемпіонка Універсіади та Європи, учасниця Олімпійських ігор 2016-го та 2020-го року.
  • З особистих рекордів Бех-Романчук – стрибок у довжину (6,93), потрійний стрибок (15,02). У приміщенні стрибок у довжину (6,96), потрійний стрибок у приміщенні (14,74).