У ці дні в угорському Будапешті проходить чемпіонат світу-2023 з легкої атлетики. Участь у ньому приймає і збірна України, в тому числі і Марина Бех-Романчук, пише 24 канал.

До теми Чемпіонат світу з легкої атлетики-2023: склад збірної України та календар змагань

Для 28-річної спортсменки з Хмельниччини це був п'ятий Мундіаль в кар'єрі. Наша легкоатлетка потрапила у скандальну ситуацію під час кваліфікаційних змагань в стрибках у довжину.

Через три заступи Бех-Романчук залишилась без результату та не пройшла у фінальну стадію. Втім Україна подала апеляцію щодо другого заступу, який можна назвати доволі спірним.


"Заступ" Марини Бех-Романчук / скріншот

Всі обурювалися на трибунах, що там не було заступу. Я те саме сказала судді, підійшла і сказала, що я просто в шоці. Це взагалі ненормально, неадекватно, але в нас зараз всі спираються на електроніку. Це дуже суперечлива система, але, на жаль, ми з нею нічого не вдіємо. Це нові правила і ми змушені з ними миритися. Роби великий запас або ти в програші. Я намагалася зробити максимально якісний стрибок, щоб він був у залік. Шкода, що не вдалося, але що маємо, те маємо. Попереду ще потрійний стрибок,
– відзначила Марина.

Читайте також Російських легкоатлетів не буде на ОІ: на болотах підгорає від заяви "затятого русофоба"

У підсумку тренер нашої легкоатлетки Олексій Сердюченко заявив, що протест був відхилений. Окрім Бех-Романчук, без результату також залишилась Гілларі Кпатча, яка отримала травму при першому стрибку.