Дивився в обличчя ворогу

Микита Федотов отримав приз фейр-плей імені Антоніо Пуерти та Даніеля Харке. Іспанське видання таким вчинком висловила свою солідарність із українцями, які щодня підтримують та допомагають рідній країні воювати проти росії.

Читайте також Коли запрацювала ворожа авіація, подумав, що це кінець, – український воротар про бої на фронті

Відзначимо, що 22-річний воротар із України з кінця серпня 2022 року виступає за іспанську Понферрадіну Б. Микита нарешті може повернутись до гри у футбол. Адже до цього протягом кількох місяців боронив Україну у лавах ЗСУ. Федотов показав себе справжнім чоловіком та патріотом, ставши на захист рідної країни у війні проти безжального ворога.

Таку ж нагороду від Marca отримав інший український голкіпер Андрій Лунін. Воротар Реала не брав до рук зброю, але використовував свою популярність та висвітлював інформацію про воєнні дії в Україні. Дублер Тібо Куртуа постійно нагадує світу через іспанську пресу, що війна у нього країні ще не закінчилась.

Церемонію нагородження відвідав лише Федотов, адже Лунін 27 вересня провів свій другий поспіль матч за збірну України у Лізі націй. У двох поєдинках Андрій залишив свої ворота "на замку". Микита ж був присутній на урочистому заході та вкотре зі сцени закликав Європу не припиняти допомагати Україні.


Микита Федотов із нагородою від Marca / Фото іспанського видання

  • В Іспанії Федотов виступає із першого дня вересня 2020 року, а вже наприкінці серпня 2022-го перейшов у Понферрадіну Б. Провів в іспанських турнірах 14 матчів.
  • У середині липня 2018-го Лунін став гравцем Реала. Андрій не може виграти конкуренцію у Тібо Куртуа, тому поїздив по орендах в Іспанії. Із липня 2020-го залишається у мадридському клубі, але отримує мізерну кількість ігрового часу. У новому сезоні не провів ще жодного поєдинку.