Перша частина зустрічі сенсаційно закінчилась на користь Црвени Звєзди. Єдиний гол у перші 45 хвилин забив Осман Букарі.

Оце так Їм треба опуститися на землю, – Вірт розкритикував молодих лідерів Шахтаря, які "спіймали зірку"

Отримали гостру відповідь від англійців

Вже на старті другого тайму МанСіті зрівняло рахунок завдяки точному удару Хуліана Альвареса, який через 13 хвилин вже оформив дубль та вивів "містян" уперед 2:1.

На 73-й хвилині Родрі збільшив перевагу англійського клубу до 3:1. Півзахисник поставив крапку у матчі – 3:1 на користь команди Пепа Гвардіоли.

Однак цікво було не лише на футбольному полі. Провокацією відзначились уболівальники Црвени Звєзди, які протягом поєдинку махали грошима на гостьовій трибуні "Етіхад".

У відповідь сербські фани скандували: "Ми купимо ваш клуб і спалимо його".

Серби вкотре відзначаються зі знаком мінус.

Провокація фанів Црвени Звєзди: дивіться відео

Відзначимо, що у групі "G" свою дебютну перемогу здобув Лейпциг, який на виїзді переграв Янг Бойз із ідентичним рахунком 1:3.

Сама Црвена Звєзда має доволі сумнівну репутацію. Сербський клуб не цурається проводити матчі проти представників країни-агресора.

Форма сербського клубу взагалі нагадує ігровий комплект Зєніта, з яким його асоціюють навіть самі уболівальники команди. Обидва колективи фінансує російська компанія "Газпром".