Теперішній гравець англійського Фулхема розповів, з якими проблемами стикнувся при прощанні з Шахтарем. Донецький колектив до останнього бажав зберегти Соломона.

Варте уваги Кендзьора от-от покине Динамо: відомі переможець та лузер у номінації претендента на поляка

Не надто дружелюбна обстановка

Ізраїльський футболіст перегорів бажанням виступати за "гірників". Соломон опирався на гіркий досвід бразильців Шахтаря, можливо, він мав на увазі Тайсона.

В нас були переговори з «Шахтарем» про продовження контракту. Я не хотів. Знав, що трапляється з бразильцями, які підписують довгострокові контракти. Після цього клуб їх не відпускає, – розповів Соломон.

Манор готовий був піти на поступки Шахтарю, але без компромісів. Гравець хотів, аби угоду була тільки на його умовах, "гірники" ж гнули свою лінію

В найгіршому випадку я був готовий продовжити контракт на моїх умовах – з низькою клаусулою. Але вони не погодились і тиснули. Залишалось 2 роки контракту. Почались погрози про маринування на банці, закручування гайок. Але я вирішив, що не залишуся тут ще на 5 років, – розповів Соломон.

Ізраїльський футболіст в Шахтарі

  • Соломон приєднався до "гірників" з Маккабі Петах-Тіква. Український клуб віддав за вінгера 6,5 мільйонів євро.
  • За Шахтар Манор провів 70 поєдинків, у яких відзначився 16 разів.
  • Зараз гравець на правах оренди захищає кольори англійського Фулхема. Угода Соломона з Шахтарем розраховна до літа 2023-го року, тому скоро на нас знову чекають палкі перемовини.
  • Transfermarkt оцінює вінгера у 18 мільйонів євро.