Рангнік і МЮ домовилися про тривалу співпрацю

Манчестер Юнайтед оголосив про призначення Рангніка тимчасовим тренером команди до кінця сезону-2021/2022. При цьому в клубі уточнили, що Рангнік зможе очолити клуб за наявності робочої візи.

Дивіться також Челсі врятувався від поразки Манчестер Юнайтед: шалений ляп Жоржинью і гол Санчо

Після завершення сезону Рангнік залишиться у Манчестері. Сторони домовилися, що німецький фахівець протягом двох років працюватиме консультантом у Манчестер Юнайтед.

Після офіційно призначення Рангнік заявив, що радий приєднатися до Манчестер Юнайтед. Тренер обіцяє зосередитися на тому, щоб зробити цей сезон успішним для клубу.

Команда сповнена талантів, у ній чудово поєднуються молодість та досвід. Всі мої зусилля протягом наступних шести місяців будуть спрямовані на те, щоб допомогти цим гравцям реалізувати свій потенціал як індивідуально, так і, що найважливіше, як команду,
– заявив тренер.

Що відомо про Рангніка

  • Практично всю кар'єру футболіста й тренера Рангнік провів у Німеччині.
  • В Німеччині він очолював РБ Лейпциг, Шальке, Хоффенхайм, Ганновер, Штутгарт та інші клуби. Рангнік був спортивним директора в австрійському Зальцбурзі. Також мав посаду функціонера в РБ Лейпциг.
  • У 2021 році Рангнік переїхав працювати у московський Локомотив. Він був керівником клубу зі спорту та розвитку. Через запрошення МЮ тренер розірвав контракт з росіянами, який був укладений на 3 роки.